Teatr Lalek BAJKA - przedstawienie „Magiczne słowo” w GBP Gródek nad Dunajcem.
Dzisiaj zaprosiliśmy uczniów klas II i III z Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem na wyjątkowe przedstawienie pt. „Magiczne słowo”.
„Magiczne słowo” - przesłaniem płynącym z przedstawienia jest problem wychowawczy. Pewna dziewczynka była bardzo kapryśna i znudzona, nie słuchała mamy. Pewnego dnia pokłóciła się z mamą i uciekła z domu. Czy zrozumie swój błąd? Czy będzie potrafiła przeprosić? Czy odnajdzie drogę do domu? O tym dzisiaj przekonali się uczestnicy dzisiejszego spotkania:)
Na uwagę zasługują: piękne kolorowe dekoracje, profesjonalna oprawa muzyczna, ładne kukiełki wykonane przez Pracownię Artystyczną w Pilźnie i bogate treści dydaktyczne.
Warto podkreślić, że dzieci są ulubioną grupą użytkowników , z którymi GBP w Gródku nad Dunajcem współpracuje. Dziękujemy za dzisiejszą obecność :)